Energia Elektryczna

Poniżej kilka propozycji cen w popularnych taryfach.

Na rok 2017 dla taryfy  B21 oferujemy stawkę  216,70 zł za MWh . Taryfa C21 to stawka  221 zł za MWhtaryfa C11  226 zł za MWh. Taryfy 2 i 3 strefowe również po atrakcyjnych cenach. Zwolnienie z opłat handlowych oraz wyceny indywidualne dla większego wolumenu. W naszej ofercie posiadamy tylko dużych i wiarygodnych sprzedawców. Aktywnie monitorujemy zadowolenie każdego klienta podczas całego przebiegu umowy. W analizach znaleźć można wiele na temat podwyżek jakie czekają nas w 2017 roku. Teraz gdy cena jest jeszcze stosunkowo niska rozsądne jest podpisanie umowy na rok 2018. Przedłużanie umowy w drugiej połowie 2017 roku na pewno odbędzie się na wyższych cenach.

Dla przykładu: rok 2018  taryfa B21 stawka 220zł za MWh, taryfa C21 stawka 223zł za MWh, Taryfa C11 stawka 228zł za MWh.

Nadal otrzymujemy wyceny na 2018 rok o kilka złotych niższe, ale to może nie potrwać długo, nie czekaj, sprawdź ile zaoszczędzisz.

Obok wykres jak wyglądał ostatni kwartał.

    Od kilku lat zajmujemy się doradztwem w zakresie ograniczenia kosztów energii elektrycznej i gazu. Dzięki postawieniu interesu klienta na pierwszym miejscu, firmy które skorzystały z naszej oferty cieszą się dużymi oszczędnościami w sferze energii elektrycznej.

W naszym podejściu zawsze reprezentujemy interes klienta. Naszym zadaniem jest pomoc klientowi w obniżeniu rachunków za energię do jak najniższego poziomu. Nie chodzi tu wyłącznie o cenę, przekonaliśmy się, że dostosowanie taryfy czy samych parametrów odbioru powodowały u klientów oszczędności nawet 30 procentowe. Kolejnym działaniem jest wybór dostawcy energii. Działamy od kilku lat i wynegocjowaliśmy wiele korzystnych umów. Bardzo często klienci byli zaskoczeni jak niskie mogą być rachunki za energię. Proponujemy klientom wynegocjowanie najniższych stawek jakie można zaoferować.

Jak robimy to teraz? Wolumeny klientów zbieramy w paczki o prawie identycznym profilu, dzięki temu są one atrakcyjne dla sprzedawców, dostajemy znacznie niższe ceny. Sprzedawcy znacznie chętniej dają dla takich paczek dobrą cenę niż dla np. grup zakupowych, z reguły mają one niejednorodny profil. 

Dzięki doświadczeniu od razu wychwytujemy wszelkie nieprawidłowości w doborze taryfy lub zamówionej mocy. Potrafimy tu zdziałać naprawdę wiele.

Zawsze zaczynamy od analizy.  Nie raz byliśmy świadkami tego, że obok problemu znaleźć można było oszczędności. Dokładna analiza pokazuje jak możemy pomóc i jakiego rzędu oszczędności możemy wygenerować. Wstępna  analiza zawsze jest  bezpłatna i rzetelnie pokazuje możliwości. Właściwy dobór taryfy i mocy zamówionej to podstawa ale przekonaliśmy się, że u wielu klientów były tam oszczędności. Mamy tu duże doświadczenie. Przekroczenia na tg.Fi jest częstą bolączką przedsiębiorców. Zdarzają się często inne problemy skutkujące podwyższeniem kosztów energii. Rekordziści zaoszczędzili prawie 400 tysięcy złotych, średnio klient zaoszczędza około 10%. Sama dystrybucja to czasem 30% oszczędności. Jakiś czas temu pomogliśmy firmie płacącej 7000 zł miesięcznie za energie, dzięki temu teraz płaci 4000 zł, bez zmiany dostawcy!

Chcesz zobaczyć o ile mniej możesz płacić? prześlij fakturę, pokażemy gdzie przepłacasz i zaproponujemy rozwiązanie.

Sprawdź nas ! Zadzwoń ! otrzymasz bezpłatną informację co możemy zrobić z Twoimi kosztami.

Oprócz oszczędności na kosztach energii elektrycznej, potrafimy wydatnie obniżyć koszty dystrybucji energii.


  Kilka miesięcy temu zwrócił się do nas klient z prośbą o ofertę. Na spotkaniu okazało się, że na fakturze klienta widnieją przekroczenia i kary za dystrybucję energii elektrycznej na poziomie około 1600 złotych miesięcznie. Po analizie, zaproponowaliśmy rozwiązanie, w jego wyniku zniknęły problemy z karami, dodatkowo klient zaoszczędził na zmianie dostawcy energii elektrycznej ponad 87 tysięcy złotych w skali roku, w jego przypadku to tak jakby przez ponad półtora miesiąca nie musiał płacić za prąd. Doświadczenie mówi nam, że nawet niewielka firma może liczyć na podobne oszczędności - równowartość miesięcznej faktury za energię